Skandi Mööbel
Teie ostukorv

Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSE POLIITIKA


Selles privaatsuse poliitikas kirjeldatakse, kuidas selle veebisaidi omanik ("meie", "meie" või "meie ettevõte") kogub, kasutab ja jagab isiklikku teavet, kui te kasutate seda veebisaiti (edaspidi - "Veebileht") ja selles integreeritud e-kaubanduse teenuseid. Kasutades seda veebisaiti, nõustute oma isikuandmete töötlemisega, nagu on kirjeldatud selles privaatsuse poliitikas.


ISIKLIKU TEABE KOGUMINE JA KOLMANDATE OSAPOOLTE KOGUTUD TEAVE

Kogume isiklikku teavet, mida te meile esitate, näiteks teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja tarne- ning makseteavet, kui teete ostu või loote konto meie veebisaidil. Samuti kogume teie isiklikku teavet meie veebisaidi kasutamisest, nagu teie IP-aadress, brauseri tüüp ja operatsioonisüsteem.


Lisaks kasutab meie veebisait Cloudflare'i turvateenuseid, et kaitsta soovimatu posti (spämmi) ja veebisaidi kuritarvitamise eest. Cloudflare võib koguda teie isiklikku teavet meie veebisaidi kasutamisest. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas Cloudflare teie isikuandmeid käitleb, külastage palun meie turvateenuse pakkuja privaatsuspoliitikat siin: https://www.cloudflare.com/privacypolicy/.


Meie veebisait võib kasutada ka kolmandate osapoolte teenuseid X (endine Twitter), Google ja Meta Platforms (endine Facebook), näiteks (Meta Pixel, X Analytics, X Ads, Google Analytics, Google Ads ja Instagram Insights jne), et jälgida veebisaidi tegevusi ja pakkuda isikupärastatud reklaami. Need teenused võivad koguda isiklikku teavet meie veebisaidi kasutamisest. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas need teenusepakkujad isikuandmeid töötlevad, vaadake palun nende privaatsuspoliitikaid:KUIDAS ME KASUTAME TEIE ISIKLIKKE ANDMEID


  • Kasutame teie isiklikke andmeid, et tagada ja parandada meie veebisaiti, töödelda teie oste ja makseid, suhelda teiega teie tellimuste ning meie toodete ja teenuste kohta ning täita seaduslikke kohustusi.
  • Kasutame teie isiklikke andmeid ka turunduse eesmärgil, näiteks isikupärastatud reklaami pakkumiseks läbi X (endine Twitter), Google ja Meta Platforms (endine Facebook) teenuste.


KUIDAS ME JAGAME TEIE ISIKLIKKE ANDMEID

  • Jagame teie isiklikke andmeid kolmandate osapoolte teenusepakkujatega, kes aitavad meie veebisaidil toimida, töödelda teie oste ja makseid ning osutada turunduse ja reklaami teenuseid.
  • Jagame ka teie isiklikke andmeid X (endine Twitter), Google ja Meta Platforms (endine Facebook) teenustega, et pakkuda isikupärastatud reklaami.
  • Võime jagada teie isiklikke andmeid ka seaduslike kohustuste täitmiseks, näiteks seaduste järgimiseks, meie tegevuspoliitika rakendamiseks ning meie ja teiste õiguste kaitsmiseks.


TEIE ÕIGUSED

  • Teil on õigus tutvuda, parandada ja kustutada oma isikuandmeid, mida me kogume ja hooldame. Teil on ka õigus vastu seista oma isikuandmete töötlemisele ja igal ajal oma nõusolek tagasi võtta.


Oma õiguste kasutamiseks palun kasutage meie pakutavaid GDPR-i e-teenuseid:


ANDMETE HOIDMINE

  • Me säilitame teie isikuandmeid nii kaua, kui on vajalik meie veebisaidi tagamiseks ja parandamiseks, teie ostude ja maksete töötlemiseks ning seaduslike kohustuste täitmiseks.


KOLMANDATE OSAPOOLTE VÄLJAÜTLEMINE

Palun pange tähele, et meie ettevõte ei vastuta selle eest, kuidas kolmandad osapooled ja ettevõtted töötlevad teie isikuandmeid, sealhulgas, kuid mitte ainult X (endine Twitter), Google, Meta Platforms (endine Facebook) ja Cloudflare. Lisateabe saamiseks palun vaadake nende vastavaid privaatsuspoliitikaid.


SEDA PRIVAATSUSPOLIITIKAT VÕIB AEG-AJALT UUENDADA

Võime aeg-ajalt uuendada seda privaatsuspoliitikat. Teavitame teid muudatustest, postitades uue privaatsuspoliitika veebisaidile.

Soovitame teil perioodiliselt läbi vaadata seda privaatsuspoliitikat, et tuvastada muudatusi, lähtudes selle lehe alaosas olevast viimasest muudatuse märkest.


VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Kui teil on küsimusi või muresid selle privaatsuspoliitika või meie privaatsustavade kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel: [email protected]


Registreeritud nimi: Raeco SIA

Registreerimisnumber, kuupäev: 40103395036, 18.03.2011

Juriidiline aadress: Tukuma vald, Tukums, Zvirgzdu iela 8, LV-3101, Läti

Faktiline aadress: Dārzciema iela 91, Riia, LV-1073, Läti


Viimane muudatus: 25.10.2023


ISIKLIKU ANDMETE KOGUMINE JA KOLMANDATE OSAPOOLTE POOLT KOGUTUD TEAVE
Selle e-kaubanduse veebilehel kasutatakse tehnilisi, analüütilisi ja turunduslikke küpsiseid. Need on vajalikud e-kaubanduse protsessi nõuetekohaseks toimimiseks ja koguvad andmeid selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse.
Selle veebilehe kasutamisel nõustute oma isikuandmete töötlemisega, nagu on kirjeldatud meie Privaatsuspoliitikas. Tutvuge veebilehe GDPR / Privaatsuspoliitikaga.