Skandi Mööbel
Teie ostukorv

Ajalugu ja missioon

Meie tee harmoonilise eluruumi poole

Ajalugu ja missioon

Alates meie asutamisest 2011. aastal on Skandi Mööbel loodud ühe selge missiooniga: pakkuda kvaliteetset, funktsionaalset ja esteetiliselt atraktiivset Skandinaavia disainmööblit. Alguses oli meie fookus Läti turul; kuid pidevalt kõrget kvaliteeditaset hoides ja innovatsiooni integreerides oleme kasvanud rahvusvahelisele tasemele. Praegu oleme uhked aktiivse kohalolu üle mitte ainult Lätis, vaid ka laiemalt Baltikumis ja teistes Euroopa riikides. Meie missiooniks on saada teie usaldusväärseks kaaslaseks teel ideaalse ja harmoonilise eluruumi poole. See on ruum, mis on täidetud mitte ainult Skandinaavia disainistiiliga, vaid ka sellele omase praktilisuse ja funktsionaalsusega.

Tootevalik

Oleme uhked oma laia ja mitmekesise mööblivaliku üle, mis hõlmab kõike alates väljatõmmatavatest diivanitest kuni peente elutoa, lastetoa ja köögimööblini. Väljatõmmatavad diivanid pakuvad ideaalset kombinatsiooni mugavusest ja efektiivsusest, muutes need asendamatuks kompaktsetes ruumides. Meie klassikalised diivanid, voodid ja madratsid on meistriteosed, mis on valmistatud täpsusega ja kasutavad ainult kõrgeima kvaliteediga materjale. Ja et muuta iga toode tõeliselt unikaalseks, on enamik meie mööblit saadaval rohkem kui 200 erineva kangast või nahast kattega ja kohandatud mõõtmetega.

Meie tugitoolid on sama elegantsed kui mugavad, pakkudes veatut lõõgastust pärast väsitavat päeva. Lauad paistavad silma oma disaini ja funktsionaalsuse poolest. Kui otsite kvaliteetset mööblit väliruumidesse, on meie aiamööbel loodud säilitama stiili ja praktilisust välistingimustes.

Elutoa, lastetoa ja köögimööbel on loodud Skandinaavia disaini olemusega meeles: lihtsus, funktsionaalsus ja esteetika. Kui otsite midagi erilist ja ainulaadset, siis meie eksklusiivsed kollektsioonid, mis on loodud koostöös juhtivate Skandinaavia mööblitootjatega, kannavad endas kõrget kvaliteeti, kaasaegset esteetikat ja jätkusuutlikkust.

Kvaliteedigarantii:

Iga meie mööbliese on valmistatud kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga tooraineid, tagamaks toote pikaajalist vastupidavust ja funktsionaalsust. Oleme oma toodete suhtes kindlad ja pakume garantiid kui tõestust meie kõhklematu usalduse kohta selles, mida teeme. Kui peaks tekkima mõni probleem meie tootega, võite loota meie kvalifitseeritud spetsialistidele ja tootjate spetsialiseeritud järelteenindusele. Toote asendamine või remont tehakse kiiresti ja tõhusalt, tagamaks teie täieliku rahulolu.

ISIKLIKU ANDMETE KOGUMINE JA KOLMANDATE OSAPOOLTE POOLT KOGUTUD TEAVE
Selle e-kaubanduse veebilehel kasutatakse tehnilisi, analüütilisi ja turunduslikke küpsiseid. Need on vajalikud e-kaubanduse protsessi nõuetekohaseks toimimiseks ja koguvad andmeid selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse.
Selle veebilehe kasutamisel nõustute oma isikuandmete töötlemisega, nagu on kirjeldatud meie Privaatsuspoliitikas. Tutvuge veebilehe GDPR / Privaatsuspoliitikaga.