Skandi Mööbel
Teie ostukorv

Arhitektid ja disainerid

Meie + Teie = Piiramatud võimalused: Liituge kohe!

Skandinaavia disaini mööblisalong "Skandi Mööbel" kutsub teid liituma meie eksklusiivse koostööprogrammiga! Otsime disainistuudioid, arhitektuuribüroosid ning individuaalseid disaineritest ja arhitektidest praktikante, kes sooviksid kasutada võimalust osaleda kõrgekvaliteediliste interjööride loomisel.


Meie koostööprogramm on hoolikalt välja töötatud, et tagada tõhus infoliikumine ja luua sünergia, mis aitab kaasa vastastikuselt kasulikele suhetele.


Meie laias valikus leiate mitte ainult voodid ja diivanid kangas- või nahkkattega, vaid ka toolid, pufid, kõrgekvaliteedilised korpusmööbel, kapid, kummutid ja söögilauad. Täiendage seda sortimenti magamistoas asuva mööbli ja madratsite, disainvalgustite ja interjööri aksessuaaridega ning saate täieliku pakkumise mis tahes elamiseks.


Kui olete huvitatud meie koostöövõimaluste kohta rohkem teada saama, täitke palun allpool olev partnerite taotluse vorm. Meie partnerihaldur võtab teiega ühendust, et arutada edasisi detaile.


Otsekontakti saamiseks kasutage järgmisi kontakte:

Partneri taotluse kontaktivorm

Captcha
ISIKLIKU ANDMETE KOGUMINE JA KOLMANDATE OSAPOOLTE POOLT KOGUTUD TEAVE
Selle e-kaubanduse veebilehel kasutatakse tehnilisi, analüütilisi ja turunduslikke küpsiseid. Need on vajalikud e-kaubanduse protsessi nõuetekohaseks toimimiseks ja koguvad andmeid selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse.
Selle veebilehe kasutamisel nõustute oma isikuandmete töötlemisega, nagu on kirjeldatud meie Privaatsuspoliitikas. Tutvuge veebilehe GDPR / Privaatsuspoliitikaga.