PRIVAATSUSE POLIITIKA


Selles privaatsuse poliitikas kirjeldatakse, kuidas selle veebisaidi omanik ("meie", "meie" või "meie ettevõte") kogub, kasutab ja jagab isiklikku teavet, kui te kasutate seda veebisaiti (edaspidi - "Veebileht") ja selles integreeritud e-kaubanduse teenuseid. Kasutades seda veebisaiti, nõustute oma isikuandmete töötlemisega, nagu on kirjeldatud selles privaatsuse poliitikas.


ISIKLIKU TEABE KOGUMINE JA KOLMANDATE OSAPOOLTE KOGUTUD TEAVE

Kogume isiklikku teavet, mida te meile esitate, näiteks teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja tarne- ning makseteavet, kui teete ostu või loote konto meie veebisaidil. Samuti kogume teie isiklikku teavet meie veebisaidi kasutamisest, nagu teie IP-aadress, brauseri tüüp ja operatsioonisüsteem.


Lisaks kasutab meie veebisait Cloudflare'i turvateenuseid, et kaitsta soovimatu posti (spämmi) ja veebisaidi kuritarvitamise eest. Cloudflare võib koguda teie isiklikku teavet meie veebisaidi kasutamisest. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas Cloudflare teie isikuandmeid käitleb, külastage palun meie turvateenuse pakkuja privaatsuspoliitikat siin: https://www.cloudflare.com/privacypolicy/.


Meie veebisait võib kasutada ka kolmandate osapoolte teenuseid X (endine Twitter), Google ja Meta Platforms (endine Facebook), näiteks (Meta Pixel, X Analytics, X Ads, Google Analytics, Google Ads ja Instagram Insights jne), et jälgida veebisaidi tegevusi ja pakkuda isikupärastatud reklaami. Need teenused võivad koguda isiklikku teavet meie veebisaidi kasutamisest. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas need teenusepakkujad isikuandmeid töötlevad, vaadake palun nende privaatsuspoliitikaid:KUIDAS ME KASUTAME TEIE ISIKLIKKE ANDMEIDKUIDAS ME JAGAME TEIE ISIKLIKKE ANDMEID


TEIE ÕIGUSED


Oma õiguste kasutamiseks palun kasutage meie pakutavaid GDPR-i e-teenuseid:


ANDMETE HOIDMINE


KOLMANDATE OSAPOOLTE VÄLJAÜTLEMINE

Palun pange tähele, et meie ettevõte ei vastuta selle eest, kuidas kolmandad osapooled ja ettevõtted töötlevad teie isikuandmeid, sealhulgas, kuid mitte ainult X (endine Twitter), Google, Meta Platforms (endine Facebook) ja Cloudflare. Lisateabe saamiseks palun vaadake nende vastavaid privaatsuspoliitikaid.


SEDA PRIVAATSUSPOLIITIKAT VÕIB AEG-AJALT UUENDADA

Võime aeg-ajalt uuendada seda privaatsuspoliitikat. Teavitame teid muudatustest, postitades uue privaatsuspoliitika veebisaidile.

Soovitame teil perioodiliselt läbi vaadata seda privaatsuspoliitikat, et tuvastada muudatusi, lähtudes selle lehe alaosas olevast viimasest muudatuse märkest.


VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Kui teil on küsimusi või muresid selle privaatsuspoliitika või meie privaatsustavade kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel: [email protected]


Registreeritud nimi: Raeco SIA

Registreerimisnumber, kuupäev: 40103395036, 18.03.2011

Juriidiline aadress: Tukuma vald, Tukums, Zvirgzdu iela 8, LV-3101, Läti

Faktiline aadress: Dārzciema iela 91, Riia, LV-1073, Läti


Viimane muudatus: 25.10.2023